Etiketės rankdarbiams

15-05-20 13:56
Dėmesio, visoms rankdarbių kūrėjoms!
Parduodu gražias ir originalias etiketes su užrašu "Hand Made" . Siunčiu registruotu paštu 1 eur, neregistruotu 0,50 eur.
Kainos šalia nuotraukų, visi klausimai AŽ ;)/out/front/img/data/frm/1674.jpg
Ответить:

Sveiki, Dominyka, individualių etikečių nedarome.
Sveiki, norejau pasidometi ar darote individualias etiketes ant medvilnines juosteles? man reiktu etiketes su uzrasu "Mažasis Medvilninukas" ? kokia kaina butu ?
Sveiki, Lina, odos imitacijos etikečių yra, susisiekit asmeniškai, užeikite į mano profilį ir paspauskite "Susisiekti su autoriumi"
Sveiki
Ar turite odinių etikečių.

Dėkoju
Sveiki, Ingrida, odos imitacijos etikečių yra, susisiekit asmeniškai, užeikite į mano profilį ir paspauskite "Susisiekti su autoriumi"
Sveiki, Ar dar turite odinių etikečių ? Dėkui
Medvilnės juosta su užrašais Handmade/out/front/img/data/frm/1723.jpg
Naujas papildymas, nauji lipdukai ;)
Sveiki, Renata, odos imitacijos etikečių yra, susisiekit asmeniškai, užeikite į mano profilį ir paspauskite "Susisiekti su autoriumi"
Sveiki, domina etiketės rankdarbiams. Norėčiau su užrašu "happy time". Kokia odinių (taip atrodo foto) etikečių kaina?
Ačiū
Naujas papildymas ;)/out/front/img/data/frm/1708.jpg
Medvilninės juostelės nebėra. Kai kurių etikečių kiekis ribotas, klauskite ;) .
Susisiekit asmeniškai, užeikite į mano profilį ir paspauskite "Susisiekti su autoriumi"
Sveiki, Brigita, odos imitacijos etikečių yra, susisiekit asmeniškai, užeikite į mano profilį ir paspauskite "Susisiekti su autoriumi"
Sveiki domina odines etiketes :)ar beturite ?Imciau 20 vnt:)
Aciu
Turiu daug naujų pavyzdžių, kam įdomu susisiekit asmeniškai, užeikite į mano profilį ir paspauskite "Susisiekti su autoriumi"

1  2  
Ответить:

Войти

Поиск

Поиск
6 д. назадcolleenba4
17-06-13 19:01Matilda
17-01-27 23:43Gerbėjas

Expres taisykla .