Etiketės rankdarbiams

15-05-20 13:56
Dėmesio, visoms rankdarbių kūrėjoms!
Parduodu gražias ir originalias etiketes su užrašu "Hand Made" . Siunčiu registruotu paštu 1 eur, neregistruotu 0,50 eur.
Kainos šalia nuotraukų, visi klausimai AŽ ;)/out/front/img/data/frm/1674.jpg
Ответить:

Sveiki, Ramune, susisiekit asmeniškai, užeikite į mano profilį ir paspauskite "Susisiekti su autoriumi"
MEDINIU ilgu dideliu rudu HANDMADE sagu turit?
Sveiki, Dominyka, individualių etikečių nedarome.
Sveiki, norejau pasidometi ar darote individualias etiketes ant medvilnines juosteles? man reiktu etiketes su uzrasu "Mažasis Medvilninukas" ? kokia kaina butu ?
Sveiki, Lina, odos imitacijos etikečių yra, susisiekit asmeniškai, užeikite į mano profilį ir paspauskite "Susisiekti su autoriumi"
Sveiki
Ar turite odinių etikečių.

Dėkoju
Sveiki, Ingrida, odos imitacijos etikečių yra, susisiekit asmeniškai, užeikite į mano profilį ir paspauskite "Susisiekti su autoriumi"
Sveiki, Ar dar turite odinių etikečių ? Dėkui
Medvilnės juosta su užrašais Handmade/out/front/img/data/frm/1723.jpg
Naujas papildymas, nauji lipdukai ;)
Sveiki, Renata, odos imitacijos etikečių yra, susisiekit asmeniškai, užeikite į mano profilį ir paspauskite "Susisiekti su autoriumi"
Sveiki, domina etiketės rankdarbiams. Norėčiau su užrašu "happy time". Kokia odinių (taip atrodo foto) etikečių kaina?
Ačiū
Naujas papildymas ;)/out/front/img/data/frm/1708.jpg
Medvilninės juostelės nebėra. Kai kurių etikečių kiekis ribotas, klauskite ;) .
Susisiekit asmeniškai, užeikite į mano profilį ir paspauskite "Susisiekti su autoriumi"
Sveiki, Brigita, odos imitacijos etikečių yra, susisiekit asmeniškai, užeikite į mano profilį ir paspauskite "Susisiekti su autoriumi"
Sveiki domina odines etiketes :)ar beturite ?Imciau 20 vnt:)
Aciu
Turiu daug naujų pavyzdžių, kam įdomu susisiekit asmeniškai, užeikite į mano profilį ir paspauskite "Susisiekti su autoriumi"

1  2  
Ответить:

Войти

Поиск

Поиск
17-10-31 15:43fouchrow
17-10-10 00:40PibPiefgifins
17-10-04 14:50AstVa

Expres taisykla .