Nepatikimi

12-05-27 20:58
Nepatikimu klientu, auksarankiu sąrašas.
Išsamiai aprašoma kas ir kuom yra napatikimi. Atsakymai be aprašymo trinami.
Atsakyti:

Apgavo ne (tik) mane, facebook'e. Parasem pareiskima, kaip suzinojom policijoje jau virs 30 zmoniu kreipesi del sio veikejo. Rasau tik tam, kad kiti zmones ieskodami informacijos apie aferistus matytu ir zinotu. O gal ir pats pamatysi.
Vardas: facebooke Petras Gruce nauja anketa, tikras vardas Alvydas Lesmanavicius (tipo pinigeliai iplauks i imones saskaita, o cia saskaitos savininkas)
Saskaita: LT307300010116910609
Policija nieko nedaro

Parduoda dvirati, zada siusti pastu, bet pazada ir nedaro
Apgavo ne (tik) mane, facebook'e. Parasem pareiskima, kaip suzinojom policijoje jau virs 30 zmoniu kreipesi del sio veikejo. Rasau tik tam, kad kiti zmones ieskodami informacijos apie aferistus matytu ir zinotu. O gal ir pats pamatysi.
Vardas: facebooke Petras Gruce nauja anketa, tikras vardas Alvydas Lesmanavicius (tipo pinigeliai iplauks i imones saskaita, o cia saskaitos savininkas)
Saskaita: LT307300010116910609
Policija nieko nedaro
Asstraja, paaiskinkit, kuom nepatikima? Apgavo? Blogai padare darbeli? Ar pati esat nepatikima uzsakove is zemiau esancio saraso, kuri nenorejo sumoketi uz uzsakyta darba?
Atsargiai - "auksaranke".
Nelinkeciau niekam tureti su ja reikalu.
Na taip sutinku Ramunyte, dabar jau pasimokiau ir stengiuosi tokių klaidų daugiau nebedaryti.
snieguole, turėjai pirmiausiai pasimt bent puse užsakymo sumos. juk už siūlus reikia mokėti. Kaip tu gali iš savo lėšų daryt. Niekas taip nedirba. Net stambiose statybų kompanijose irgi pirma sumoka pinigus užsakovas tada rangovas važiuoja medžiagų pirkti, ir padaręs galutinai gauna likusią dalį tik jau už darbą, o jei nedadaro kažko arba nutraukia sutartį tai už darbą negauna bet už medžiagas tai nereikia iš savęs mokėt. Čia darbus tai jūs gal kur kitur parduosit o kur jam dėt pusiau padarytus vamzdžius arba nedabaigtą stogą, jeigu jam taip atsakytų. Ir sakytų susimokėjai iš savęs tai pasimk namo tą stogą.
grasino ir man (lol)
zinot,visokiu buna,visokiu reikia...bet aisku geriau kuo maziau tokiu...
O taip jai visos problėmos prasideda, tik va kaip veliau sužinojau jokia jos mama nesirgo(nes man sakė kad mama susirgo) o ir ji pati tikrai nesirgo, tą irgi gerai žinau. Man dar praėjus mėnesiui vėl skambino su visokiausiai grasinimais. Nesuprantu tokių žmonių. Taigi mergaitės tikrai būkite atsargios.
IRENA DITKEVICIENE
pas mane viena uzsakima padariusi ji seip taip atsieme, nors jau nebesitikejau ,kad atsiims.po to padare kita dideli uzsakyma,kuri prase atlikti skubiai.taigi atlikau uzsakyma per menesi laiko.paprase,kad atsiusciau tik viena dali uzsakymo-atsiunciau.o kita dali liepe atsiusti tada,kai ji pranes norinti ji gauti.na laukiau ilgai...skambucio nesulaukiau.paskambinusi paklausiau,ar atsiimsite uzsakyma,pasake,kad serga,yra operuota,ir kad jai tas uzsakymas maziausiai rupi,ir sake laukti.na palaukusi dar du menesius parasiau zinute-atrase-nebereikia,sergu,parduokite kitam.
ir tikrai pamaniau,kad galbut serga,bet kai radau ja jau irasyta i nepatikimus,supratau,kad turbut ne tame esme...
dar tiesa,piktinosi,kad uz siuntima paciai susimoketi reikejo.
na bet kaip imones savininke gali buti toks neatsakingas zmogus.
12-08-27 11:41
o gal galima i viena sarasa kazkaip sudet nepatikimus?
Dėja ne, rankpinigius retai kada imu, nebent pats klientas pasiūlo, juo labiau niekada neimu rankpinigių jei klientas užsisako jau ne pirmą kartą. Ką gi, žmogus visada pasimokai tik iš savo klaidų.
12-07-12 23:23
snieguole, nors rankpinigius buvo sumokejusi uzsakove? Kad nebutu tokiu atveju, geriausiai imti rankpinigius, tada ir uzsakove bus suinteresuota nepalikti uzsakyma, ir jums ramiau.
Šešuolių mst.
Šešuolių sen.
Ukmergės r. sav.
Irena Ditkevičienė (Naudotų baldų parduotuvės savininkė)
Pradžioje viskas buvo puiku, po kelių užsakymų keleta mezginių, kuriuos buvo pasimatavusi ir viskas buvo gerai atsisakė (priėmiau atgal mezginius ir vėl kita užsakymą) Čia ir prasidėjo. Kai jau mezginiai buvo numegzti ir jau susitarta kada juos nuvešiu, staiga praneša, kad jos mama susirgo, viska suprantu žmogui bėda, galiu su savo mezginiais ir palaukti. Po kelių dienų parašo kad atvežčiau, bet tą diena dirbau ir negalėjau nuvešti, jau ir ankščiau žinojo kad tą diena dirbsiu. Dar po kelių dienų, kai nedirbau nutariau paskambinti ir pasiteirauti kada galėtume susitikti, bet į tel. skambučius neatsiliepė, tik pradėjo su visokiais įžeidinėjimais ir grasinimais žinutes rašyti, kad aš ją įžeidžiau. Dabar jau išeina, kad aš viskuo kalta, tik nesuprantu kuo,visuomet su užsakovais esu mandagi ir net jei klientas neteisus bandau rasti koki tai kompromisą, kad jis liktu patenkintas. Pasakykit man merginos, kuo gi šiuo atveju aš kalta, gal tuo kad per daug pasitikėjau. Virš dvidešimt metų mezgu ir neteko atsidurti tokioje situacijoje, kaip šlapiu skuduru per veidą. Bet vistik tikiu, kad ne visi tokie ir jums mergaitės linkiu į tokią situaciją nepakliūti.
Vykinta Šiaučiūnienė
Žemynos g. 35-59
Auksarankę, nickas kleopatrisija
Asmeninis autoriaus puslapis: http://www.darbeliai.lt/autoriai/Kleopatrisija

GIEDRĖ VILEITAITĖ
LT727044067649418
AB SEB BANKAS
Užpalių gatvę, 12
Vilnius
08400
Uzsakove, uzsakymo vykdimo metu keicia kelis kartus savo norus ir sugalvoja naujus, uz kuriuos po to nenori moketi
El.pasto adresas: giedrevil@yahoo.com
Tl. nr.: 865055866
Supermama: Blizzzge
Fotki.com: http://members.fotki.com/Blizzzge/about/
Susirasinejimas su uzsakove:
http://images42.fotki.com/v664/photos/5/1792855/10587811/screencapture-vi.png
http://images16.fotki.com/v388/photos/5/1792855/10587811/screencapture1-vi.png
12-06-27 08:17
Reda Baltinaitė, įmonės "Angelainė" savininkė.
Užsisakė daug nertų žaislų, o kai reikėjo mokėti, pradėjo išsisukinėti, ir paskui iš viso dingo, atjungė telefonus
Gerai, kad viesai paskelbiat tokia informacija :)
gal pinigus paima, o uzsakymu neissiuncia?... man irgi toks klausimas kilo... 8-)
12-06-12 16:28
o kodel nepatkimos?

Atsakyti:

Prisijungti

Paieška

Paieška
19-05-01 02:58gfarterlfdf
19-05-01 02:11gfarterlfdf
18-12-27 22:05IngridaP